Maak van een bedrukte schuimplaat (KAPA®), aluminium sandwichplaat of andere individueel veredelde platen in een handomdraai een professioneel reclamedisplay. Met deze standvoeten van geanodiseerd aluminium gaat dat heel eenvoudig en zonder gereedschap: plaat rechtop zetten, in de voeten steken en met het handige klemmechanisme vastzetten. Klaar is uw blikvanger op beurzen en evenementen. twee standvoeten voor reclamedisplays geanodiseerd aluminium met klemmechanisme geschikt voor platen van 3–19 mm dik
Meer
Minder
Artikelnummer
10478320
Wat is het beste formaat voor het aanleveren van mijn bestanden?
Standvoeten voor platen bedrukken met het allerbeste resultaat? Dan adviseren we om je logo of artwork aan te leveren in een .ai of .pdf bestandsformaat.
Hoe lever ik mijn logo bestand(en) aan?
Je drukbestanden lever je eenvoudig aan tijdens het bestelproces. Je logo wordt door ons gecontroleerd en gaan vervolgens direct aan de slag. Je logo niet direct bij de hand? Geen probleem, je kunt deze ook later nog aanleveren.Kies voor ‘later uploaden’ in de checkout en upload je logo ná het plaatsen van je order of mail je bestand(en) achteraf naar commercial@zaprinta.com onder vermelding van je ordernummer.
Levertijd
Liever sneller geleverd?
Track & Trace
Zodra je bestelling bedrukt is en klaar voor verzending ontvang je van ons een track & trace link om je bestelling te volgen.


























