Artikelnummer

10245670

Gewicht

78 g

Afmeting

7.35 x 7.35 cm

Lengte

7.35 cm

Hoogte

7.35 cm

Land van herkomst

United Kingdom

Hoogte

7.35

Breedte

7.35

Gewicht

78.0

Merk

Unbranded

Wat is het beste formaat voor het aanleveren van mijn bestanden?

Eco Vibe Recycled Sportfles 850 ml - Waasmunster bedrukken met het allerbeste resultaat? Dan adviseren we om je logo of artwork aan te leveren in een ai-

Hoe lever ik mijn logo bestand(en) aan?

Je drukbestanden lever je eenvoudig aan tijdens het plaatsen van je order. Hiermee kunnen we direct voor je aan de slag. Mocht je logo niet direct beschikbaar zijn dan kun je deze ook later aanleveren. Kies hiervoor in de checkout en upload je logo na het plaatsen van je order of mail hem naar commercial@zaprinta.com.

Levertijd

Liever sneller geleverd?

Track & Trace

Zodra je bestelling bedrukt is en klaar voor verzending ontvang je van ons een track & trace link om je bestelling te volgen.

Eco Vibe Recycled Sportfles 850 ml - Waasmunster

De H2O Active® Eco Vibe sportfles van 850 ml met een koepeldeksel combineert een strak design met milieuvriendelijkheid. Deze enkelwandige sportfles is vervaardigd van Prevented Ocean Plastic, wat betekent dat het plastic binnen 50 km van een oceaankust of belangrijke waterweg is verzameld. Vervolgens wordt het gesorteerd en omgezet in hoogwaardig, voedselveilig gerecycled plastic. De fles beschikt over een morsbestendige deksel met een handige duw-trek tuit, wat ideaal is voor actieve gebruikers. De inhoud van 850 ml zorgt ervoor dat je altijd genoeg water bij de hand hebt. Je kunt de kleuren van deze fles naar eigen smaak mixen en matchen om zo je perfecte fles te creëren. Voor extra kleurmogelijkheden kun je contact met ons opnemen. De Eco Vibe sportfles wordt met trots in het Verenigd Koninkrijk geproduceerd en is verpakt in een gerecyclede PE plastic zak. Vanwege de aard van het gerecyclede materiaal kunnen er kleine markeringen op de fles voorkomen, wat een uniek karakter aan elk exemplaar toevoegt. Dit product kan gepersonaliseerd worden, zodat je een unieke fles hebt die bij jouw stijl past.

Meer

Minder

Inbegrepen

Standaard levering

Upload en keur je bestanden goed voor morgen 9.30 uur.

Levering in heel België

per stuk
Express levering
Totaal
incl. BTW
excl. VAT
Express levering
incl. BTW

Upload je logo in het volgende scherm

Altijd GRATIS logo check voordat we drukken

Klanten beoordelen ons met een 9+

Hulp nodig bij je bestelling? Chat met onze klantenservice