Artikelnummer

10221290

Gewicht

243 g

Afmeting

73 x 73 mm

Lengte

73 mm

Hoogte

73 mm

Gewicht

243.0

Hoogte

73.0

Breedte

73.0

Wat is het beste formaat voor het aanleveren van mijn bestanden?

Dubbelwandige Thermosfles met Sublimatie Afwerking 500ml - Peer bedrukken met het allerbeste resultaat? Dan adviseren we om je logo of artwork aan te leveren in een ai-

Hoe lever ik mijn logo bestand(en) aan?

Je drukbestanden lever je eenvoudig aan tijdens het plaatsen van je order. Hiermee kunnen we direct voor je aan de slag. Mocht je logo niet direct beschikbaar zijn dan kun je deze ook later aanleveren. Kies hiervoor in de checkout en upload je logo na het plaatsen van je order of mail hem naar commercial@zaprinta.com.

Levertijd

Liever sneller geleverd?

Track & Trace

Zodra je bestelling bedrukt is en klaar voor verzending ontvang je van ons een track & trace link om je bestelling te volgen.

Dubbelwandige Thermosfles met Sublimatie Afwerking 500ml - Peer

Ontdek onze veelzijdige thermosfles met een sublimatie-afwerking, de ideale metgezel voor onderweg. Of je nu warme koffie of ijskoud water wilt meenemen, deze fles is ontworpen om jouw drank op de perfecte temperatuur te houden. Met een inhoud van 500ml biedt deze fles de perfecte balans tussen draagbaarheid en capaciteit. Dankzij de dubbele wand en vacuümisolatie blijven koude dranken tot wel 24 uur gekoeld en warme dranken kunnen tot 12 uur hun temperatuur behouden. Met een 100% lekvrije afsluiting hoef je je geen zorgen te maken over morsen, wat deze fles ideaal maakt voor op het werk, tijdens het sporten of op reis. Wat deze thermosfles echt uniek maakt, is de mogelijkheid tot personalisatie. Het volledige oppervlak kan rondom in full-colour gesublimeerd worden, waardoor hij zich perfect leent voor een origineel ontwerp of een persoonlijke boodschap. Hierdoor is de fles niet alleen functioneel, maar ook een uniek en persoonlijk cadeau. De fles wordt geleverd in een fraaie geschenkverpakking, wat het een uitstekend keuze maakt voor speciale gelegenheden of als relatiegeschenk.

Meer

Minder

Inbegrepen

Standaard levering

Upload en keur je bestanden goed voor morgen 9.30 uur.

Levering in heel België

per stuk
Express levering
Totaal
incl. BTW
excl. VAT
Express levering
incl. BTW

Upload je logo in het volgende scherm

Altijd GRATIS logo check voordat we drukken

Klanten beoordelen ons met een 9+

Hulp nodig bij je bestelling? Chat met onze klantenservice