Artikelnummer

10248350

Gewicht

420 g

Afmeting

20.6 x 5.2 x 13.2 cm

Lengte

20.6 cm

Hoogte

5.2 cm

Diepte

13.2 cm

Land van herkomst

CHINA (VOLKSREPUBLIEK)

Merk

SCX.design

Breedte

20.6

Hoogte

5.2

Diepte

13.2

Gewicht

420.0

Wat is het beste formaat voor het aanleveren van mijn bestanden?

UV-C oplaad- en ontsmettingsdoos - Vlamertinge bedrukken met het allerbeste resultaat? Dan adviseren we om je logo of artwork aan te leveren in een ai-

Hoe lever ik mijn logo bestand(en) aan?

Je drukbestanden lever je eenvoudig aan tijdens het plaatsen van je order. Hiermee kunnen we direct voor je aan de slag. Mocht je logo niet direct beschikbaar zijn dan kun je deze ook later aanleveren. Kies hiervoor in de checkout en upload je logo na het plaatsen van je order of mail hem naar commercial@zaprinta.com.

Levertijd

Liever sneller geleverd?

Track & Trace

Zodra je bestelling bedrukt is en klaar voor verzending ontvang je van ons een track & trace link om je bestelling te volgen.

UV-C oplaad- en ontsmettingsdoos - Vlamertinge

De SCX.design W25 UV-C technologie oplaaddoos is een innovatieve en veelzijdige oplossing voor het reinigen en opladen van uw alledaagse voorwerpen. Met een antibacteriële werking dankzij de geavanceerde UV-C technologie, neutraliseert deze doos 99% van alle aanwezige bacteriën en microbiologische verontreinigingen binnen slechts 3 minuten. Dit maakt het perfect voor het desinfecteren van sleutels, smartphones, oordopjes en kaarten. De oplaaddoos heeft een stijlvolle rubberen afwerking en wordt geleverd met een USB-C oplaadkabel die vervaardigd is van gerecyclede PET-materialen, waardoor het ook een milieuvriendelijke keuze is. De bovenzijde van de doos is voorzien van een geïntegreerde 10W draadloze oplader, wat betekent dat u uw inductieapparaten eenvoudig onderweg kunt opladen. Een ander uniek kenmerk van deze oplaaddoos is de grote oppervlakte voor personalisatie, ideaal voor het verlichten van een logo middels de 6 krachtige 3.5W UVC LED-lampen. Dit product kan volledig gepersonaliseerd worden, waardoor het een perfect geschenk is voor klanten of medewerkers. Het wordt gepresenteerd in een elegante zwarte geschenkendoos, klaar om te geven. Met Europese patentbescherming biedt dit product zowel kwaliteitsgarantie als innovatie.

Meer

Minder

Inbegrepen

Standaard levering

Upload en keur je bestanden goed voor morgen 9.30 uur.

Levering in heel België

per stuk
Express levering
Totaal
incl. BTW
excl. VAT
Express levering
incl. BTW

Upload je logo in het volgende scherm

Altijd GRATIS logo check voordat we drukken

Klanten beoordelen ons met een 9+

Hulp nodig bij je bestelling? Chat met onze klantenservice