Artikelnummer

10416720

Gewicht

360 g

Afmeting

250 mm

Lengte

250 mm

Wat is het beste formaat voor het aanleveren van mijn bestanden?

Contigo® Ashland Chill fles bedrukken met het allerbeste resultaat? Dan adviseren we om je logo of artwork aan te leveren in een ai-

Hoe lever ik mijn logo bestand(en) aan?

Je drukbestanden lever je eenvoudig aan tijdens het plaatsen van je order. Hiermee kunnen we direct voor je aan de slag. Mocht je logo niet direct beschikbaar zijn dan kun je deze ook later aanleveren. Kies hiervoor in de checkout en upload je logo na het plaatsen van je order of mail hem naar commercial@zaprinta.com.

Levertijd

Liever sneller geleverd?

Track & Trace

Zodra je bestelling bedrukt is en klaar voor verzending ontvang je van ons een track & trace link om je bestelling te volgen.

Contigo® Ashland Chill fles

Ontdek de veelzijdigheid van de Contigo® Ashland Chill 590 ml drinkfles, gemaakt van dubbelwandig roestvrij staal. Deze fles maakt gebruik van geavanceerde technologieën zoals vacuumisolatie en AUTOSPOUT™, waardoor de tuit beschermd blijft tegen vuil en bacteriën wanneer deze gesloten is. Met zijn THERMALOCK™-isolatie blijven je dranken tot wel 24 uur koud, ideaal voor lange dagen. De drinkfles is uitgerust met een vergrendelmechanisme en een karabijnhaak, waardoor hij eenvoudig overal mee naartoe genomen kan worden. Het ontwerp is gebruiksvriendelijk met een eenhandsbediening en gegarandeerd lekvrij, wat het perfect maakt voor onderweg. Je kunt de fles eenvoudig schoonmaken, de dop is vaatwasserbestendig en het lichaam was je met de hand. Bovendien biedt Contigo® een garantie van 2 jaar, zodat je zorgeloos van je fles kunt genieten. Personaliseer deze innovatieve drinkfles om hem echt uniek te maken. Of het nu voor zakelijk gebruik is of voor dagelijks plezier, deze fles combineert stijl, duurzaamheid en gebruiksgemak. Wees er snel bij en profiteer van de beschikbaarheid van maximaal 1000 stuks binnen 10 werkdagen, afhankelijk van de voorraad.

Meer

Minder

Inbegrepen

Standaard levering

Upload en keur je bestanden goed voor morgen 9.30 uur.

Levering in heel België

per stuk
Express levering
Totaal
incl. BTW
excl. VAT
Express levering
incl. BTW

Upload je logo in het volgende scherm

Altijd GRATIS logo check voordat we drukken

Klanten beoordelen ons met een 9+

Hulp nodig bij je bestelling? Chat met onze klantenservice

Lees de beoordelingen van onze klanten

4,5 192
Beoordelingen